JMP design - studio graficzne

Biuro projektowe Nowy Sącz

 

Prowadzone przez nas biuro projektowe w Nowym Sączu zajmuje się tworzeniem aranżacji wnętrz dla osób, które wprowadzają się do nowych mieszkań czy domów lub chcą w nich zmienić wystrój. Jesteśmy w stanie zrealizować wiele oryginalnych i śmiałych pomysłów – wszystko zależy od wymagań i oczekiwań Klientów. W swojej pracy wykorzystujemy programy komputerowe, które pozwalają w czytelny sposób przedstawić nasze propozycje związane z funkcjonalnym i estetycznym zagospodarowaniem danej przestrzeni. Jak działają biura projektowe takie jak AMDstudio? Zapraszamy do poznania nas!

Funkcjonalne i pełne wdzięku wnętrza — oferta biura projektowego w Nowym Sączu

Proponowane usługi powstały z myślą o Klientach, którzy poszukują oryginalnych pomysłów na zaaranżowanie różnych wnętrz. Są to zarówno małe i duże przestrzenie mieszkalne, jak i użytkowe. Nasze biuro projektowe w Nowym Sączu dba o harmonijny wygląd każdego pomieszczenia. Stawiamy również na funkcjonalność zwłaszcza w miejscach typu łazienka oraz kuchnia. Wiemy, jak ważne są ergonomiczne rozwiązania ułatwiające codzienne życie w domu. Wdrażamy je, korzystając z autorskich koncepcji fachowców z biura AMD Studio.
W ten sposób zapewniamy Klientom wybór projektu:

 • standardowego,
 • kompleksowego,
 • on-line.

Ostatnia opcja jest dedykowana dla tych, którzy chcą skorzystać ze zdalnego projektowania. Na podstawie przesłanych zdjęć przygotujemy w biurze wizualizację 3D. Wygodnie i bez wychodzenia z domu. Dodatkowo w ramach oferty proponujemy również Home Staging. Są to działania, których celem jest podniesienie wartości sprzedawanej nieruchomości. Robimy to poprzez zwiększenie atrakcyjności mieszkania dzięki uwydatnieniu jego zalet.
Zajmujemy się również dekoratorstwem i stylizacją pomieszczeń. Biuro projektowe z Nowego Sącza zatrudnia doświadczonych architektów i stylistów. Zachęcamy do odwiedzin naszego biura, w którym świadczymy usługi projektowe i zasięgnięcia porady eksperta. Jesteśmy otwarci na pomysły Zleceniodawców, dzięki którym łatwiej nam zrozumieć ich oczekiwania związane z aranżacją wnętrz. Efekty pracy zaskakują wysmakowanym pięknem i doskonałą funkcjonalnością przestrzeni

 

Na czym polega praca projektantów wnętrz?

 

Oto poszczególne etapy współpracy z naszym biurem:

 

 1. Wywiad – czyli spotkanie i rozmowa ze zleceniodawcą, która ma określić zakres projektu – co ma się w nim znaleźć, jakie są jego potrzeby, o czym marzy w aspekcie różnych rozwiązań technicznych czy dekoratorskich. Uzyskana wiedza pozwala nam dopasować odpowiednią propozycję. Jest to również okazja, aby odpowiedzieć na pytania Klienta i rozwiać jego wątpliwości.

 2. Koncepcja – przy jej tworzeniu potrzebna jest inwentaryzacja pomieszczeń. Wtedy po raz pierwszy zapoznajemy się już z przestrzenią, która będzie do zaprojektowania. Ustalamy sposób wykorzystania poszczególnych wnętrz, w jakim stylu i kolorystyce będą zaaranżowane oraz określamy materiały, które najlepiej będą się z nimi komponować. Na tym etapie powstają również pierwsze koncepcje funkcjonalne.

 3. Propozycje – to moment, w którym Klient widzi propozycję biura projektowego w formie wizualizacji 3D. Ma okazję zobaczyć w bardzo realistyczny sposób, jak będą wyglądać poszczególne pomieszczenia w wymarzonym domu czy mieszkaniu. Dzięki temu można uniknąć rozbieżności pomiędzy jego wizją, a naszym projektem. Omawiamy ewentualne zmiany i nanosimy korekty.

 4. Projekt – przedstawiamy gotową propozycję, w której znajdują się: wizualizacja 3D, rzuty techniczne z wymiarami pomieszczeń, wyposażenie i zastosowane materiały. Odzwierciedla ona całościową koncepcję obejmującą kolory ścian, oświetlenie, rozkład mebli, dobór dodatków, faktur itd.

 

Stworzona w ten sposób, jeszcze chwilowo wirtualna rzeczywistość, pozwala Klientowi cieszyć się z wizji przyszłego użytkowania domu czy mieszkania. Może sobie zwizualizować m.in. miejsce rodzinnych obiadów, kącik, w którym będzie wypoczywał, intymne wnętrze sypialni, czy funkcjonalną kuchnię.

 

Dlaczego warto współpracować z naszym biurem projektowym?

 

Budowa własnego domu, remont mieszkania czy zmiana aranżacji pomieszczeń to sytuacje, w których można skorzystać z oferty naszego biura projektowego w Nowym Sączu. Warto to zrobić z kilku powodów:

 

 1. Dzięki współpracy z dobrymi architektami wnętrz Klient dostanie propozycję ich urządzenia idealnie dopasowaną do swoich potrzeb!

 2. Nasi specjaliści pomogą Państwu podjąć wiele z pozoru trudnych decyzji, które zaważą na tym, jak się będzie mieszkać. Podpowiemy np. jaki styl, kolor czy materiał sprawdzi się najlepiej. Dopasujemy meble oraz rozwiązania w taki sposób, aby codzienne funkcjonowanie w domu czy mieszkaniu było komfortowe.

 3. Dysponujemy bazą zaufanych podwykonawców, którzy mogą pomóc przy pracach związanych z urządzaniem wnętrz. Dzięki temu szybko, sprawnie, bez niespodzianek i dodatkowych kosztów mogą Państwo zrealizować swój cel.

 4. Pomożemy obniżyć koszty aranżacji wnętrz dzięki doskonałej znajomości rynku (cen u poszczególnych producentów). Wskażemy, gdzie można kupić najtańsze i najlepsze materiały budowlane, wykończeniowe i dekoracyjne.

 

Wybór oferty biura projektowego niesie za sobą także oszczędność czasu. Na co dzień śledzimy wszelkie trendy pojawiające się w aranżacjach wnętrz – rozwiązania zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Dzięki temu jest nam łatwiej zaproponować gotowe pomysły, konkretne elementy wyposażenia, dekoracje czy materiały, które doskonale będą się komponować z przygotowanym projektem.

 

Wnętrza idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań!

 

Profesjonalnie działające biura projektowe oferują Klientom propozycje aranżacji wnętrz idealnie dopasowane do ich marzeń i potrzeb. My się do takich zaliczamy! Wiemy, że budowa domu lub remont mieszkania to jedne z najbardziej stresujących sytuacji w życiu. Dlatego staramy się je ograniczyć przynajmniej w zakresie urządzania poszczególnych pomieszczeń.

 

Nasze projekty łączą w sobie oryginalne pomysły i sprawdzone rozwiązania techniczne. Są bardzo przemyślane i mają na celu stworzenie komfortowych warunków do codziennego funkcjonowania.

 

Do tej pory udało nam się zrealizować wiele zleceń dla Klientów z różnymi potrzebami i oczekiwaniami. Jeśli jeszcze Państwo nie wybrali architektów wnętrz, nasze biuro projektowe w Nowym Sączu, chętnie podejmie się przygotowania spersonalizowanej wizji domu lub mieszkania.

 

Gwarantujemy, że przeorganizowanie ich czy urządzanie nowego lokum z naszą pomocą będzie przyjemnym doświadczeniem. Doradzimy w każdej kwestii, wyjaśnimy wszelkie niejasności i odpowiemy na wiele trudnych pytań. Zajmiemy się tym w sposób kompleksowy i przedstawimy propozycje odzwierciadlające Państwa wymagania i oczekiwania! Zapraszamy do kontaktu!

 

powrót