JMP design - studio graficzne
Salon z jadalnia w Stylu Nowojorskim

Salon z jadalnia w Stylu Nowojorskim

Salon połaczony z jadalnia w Stylu Nowojorskim. 
Kompozycja odcieni bieli i beży. Róznorodność faktur o raz materiałów miękkich. Stylizowane meble pikowane, sofy, fotele oraz krzesła. Kominek obłożony beżowym kamieniem. 

Skandynawska Kuchnia z Jadalnią

Skandynawska Kuchnia z Jadalnią

Połączenie kuchni i jadalni w jedną całość kolorystyczną.
Skandynawskie połaczenie bieli z naturalnym drewnem. Dopełnieniem projektu są druciane lampy w kolorze czarnym oraz płytki w dwóch kolorach w kształcie hexagonów. 

Projekt łazienki na poddaszu

Projekt łazienki na poddaszu

Nowoczesna łazienka z wolnostojącą wanną. Kolorystyka szarości i beży. Plytki imitujace strukturę betonu oraz drewna. Umywalki nablatowe ceramiczne. Podświetlane lustra w kształcie okregów. 

Sypialnia Glamour

Sypialnia Glamour

Sypialnia glamour w odcieniach beży, szarości i bieli. Tapicerowana ściana spełniająca funkcję zagłówka. Lustra dopełnijące całość projektu optycznie powiększają zadana przestrzeń oraz nadają efektowny wygląd. 

Łazienki w klasycznym stylu

Łazienki w klasycznym stylu

Łazienki w stylu klasycznym. Spieki karcowe użycte w kolorach czerni i bieli. Efekt dopełniający tworzą listwy w kolorze złota. 
Armatura oraz wykonćzenia dodatkowe w złocie polerowanym. 

Męska Kawalerka

Męska Kawalerka

Kawalerka w odcianiach szarości z dodatkiem odcieni błękitu i srebra. Nowoczesna kuchnia w białym połysku oraz efektowna sztukateria w kolorze ściany nadaje charakter całemu wnętrzu. 

Kawalerka

Kawalerka

Kawalerka zaprojektowana w stylu Industrailnym. 
Chłodne barwy, naturalne materiały beton, drewno oraz cegła ukazują niewykłą atmosfere wnętrza. 

Sala weselna

Sala weselna

Sala weselna w Stylu Glamour. 
Kolorystyka szarości srebra i bieli. Efektem całej cali są duże tafle luster w sztukaterii przez co pomieszczenie wydaję się większe. Listwy gzymsowe z listwami ledowymi dodają efektu nastrojowego. 

« poprzednia 1 2 następna »
powrót